Дитячі книги українською мовою (або українських видавництв) здатні не тільки розважати і веселити наших дітей. Що особливо актуально в умовах карантину 2020 року, вони здатні й допомогти! Допомогти в навчанні і пізнанні чогось нового. Навчити і направити. Дати нові знання, мотивацію і натхнення.

Купити таку дитячу книгу, яка підштовхне дитину до навчання не так і складно. Звертайтеся до нас – в спеціалізований магазин дитячої літератури КіндерБук. Ми підкажемо і підберемо книгу по вашим інтересам і побажанням.

А в сьогоднішній підбірці – антивірусні дитячі книги для ненудного навчання, творчості і розвитку від нашого улюбленного партнеру.

Почнемо з дошкільного розвитку або розвитку дошкільнят. Велика і корисна енциклопедія про все. Книга, в якій мінімум тексту, але максимум картинок. У ілюстративної формі розказано максимум про все, що цікавить дошкільника. Інфографіка на будь-які теми, які можуть стати в нагоді в навчанні.

Інфографіка для дітей Книжка Із завдання

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/y-nfografyka-dlya-dytei-knizhka-yz-zavdannyami.html

Дитячий атлас, про який мріяли все діти. І мріють зараз. Маса інформації про наш світ – про планету, на якій ми живемо, про її мешканців та її таємниці. У прекрасній ілюстрованої формі з великою кількістю корисної та цікавої інформації ця книга дарує дітям любов до рідного дому – планети Земля.

Ілюстрований атлас світу

https://www.kinderbook.com.ua/enciklopedii/y-lyustrovanii-atlas-svytu.html

А маленьким любителям «виходити за рамки» – книга, яка ці рамки розсовує. Космічний атлас. Як за змістом, так і за фактом. Справжня захоплююча дитяча книга про космос. Великого формату, товста і важка. Чудовий подарунок починаючому астроному, або астронавту.

100 Фактів про космос

http://www.kinderbook.com.ua/enciklopedii/100_faktiv_pro_kosmos.html

А тепер перейдемо до більш точних наук. І для них вміння рахувати – мабуть, перше і основне. І якраз саме освоєнню цією наукою присвячена книга «Мегалічба. Тварини».

Мегалічба. Тварини

https://www.kinderbook.com.ua/malysham/megalichba-tvarini.html

Для більш досвідчених рахівників і математиків – цікава книга про логіку та розрахунки. Багато цікавих завдань, вправ та прикладів. Це дитяча книга від визнаного автора Василя Федієнко допоможе опанувати математику навіть тим, кому це не дуже впевнено дається.

Математика та логіка

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/matematika-ta-logyka.html

Виявляється, навіть хімія, як точна і сувора наука здатна захопити і вразити уяву дитини. Особливо, якщо вона викладена з гумором, великою кількістю ілюстрацій і цікавих дослідів. Всього цього в даній книзі з надлишком. Дуже пізнавальна і цікава дитяча книга про науку хімію.

Як створити Всесвіт Із 92 хімічніх елементів

https://www.kinderbook.com.ua/pochitat-na-9-13-let/yak_stvoriti_vsesvit.html

А куди податися поліглотам і іншим гуманітаріям? Присвятити себе мовам! І тут на допомогу приходить дитяча книга для вивчення англійської мови. Це цікавий широкоформатне посібник допоможе зробити перші кроки в світ незнайомої мови. Або освоїтися в ньому і відчути себе впевнено і спокійно. Ціла тисяча іноземних слів у цій якісній дитячій книзі!

Моя перша тисяча англійськіх слів

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/moya-persha-1000-anglyiskih-slyv.html

Ми не втомлюємося рекомендувати цю книгу тим, хто вирішив присвятити себе комп’ютерним наукам і, зокрема, програмуванню. Актуальна на сьогодні мова програмування Python чекає нових шанувальників в своїх рядах. А цей підручник стане в нагоді тим, хто поки що не знає як почати. Або тим, хто вже готовий поглибити свої пізнання в створенні цікавих програм та ігор.

PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/python_for_kids.html

А в компанію до попередній книзі можемо порадити її компаньйона – підручник з іншої мови. Не менш популярний зараз мова програмування завойовує все більше послідовників і шанувальників. Менш формальний і строгий, ніж Пітон, ця мова програмування – Яваскрипт – дозволяє робити майже все, що тільки можна придумати. І, завдяки цій книзі – робити захоплююче і з інтересом.

JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/java_script_vsl.html

За назвою книги можна подумати, що вона розрахована тільки на дорослу жіночу аудиторію. Але це не так. Цікаві ідеї з цієї книги захоплюють і молодших і старших. Та й чоловіки, часом, чи не проти спробувати втілити в життя кілька яскравих образів або виробів з цієї книги. Справжній калейдоскоп з ідей, порад, лайфхаків.

100 Ідей для творчих мам укр

https://www.kinderbook.com.ua/knigi-dlya-roditeley/100-idej-dlya-tvorchih-mam-ukr.html

Ви напевно знаєте автора цієї книги. Елізабет Ґілберт, яка подарувала світу такі бестселери, як «Їсти,молитися, кохати» й «Природа всех промов» звернула свій погляд у бік творчості. З притаманним їй гумором і грунтовністю вона відкриває для для нас справжній дар. Дар, який у нас уже є. Дар творчості, творення, самореалізації.

Велика магія

https://www.kinderbook.com.ua/vzroslym/velyka_magija_0.html

Є безліч способів провести час з користю. Ми ж радимо вам провести його наодинці з книгою. Корисною, цікавою, яка надихає. Вона збагатить вас новими знаннями та ідеями. Ми в цьому впевнені!