Дуже прості речі

Ми намагаємося зробити вартість наших послуг дуже помірною
та гранично зрозумілою. Працюємо з вашими потребами та прагненнями.

 

ціноутворення

Дуже просто, саме для вас, та під ваш проект

Ми зможемо розрахувати вартість нашої співпраці від першого кроку до результату саме для вас персонально. Ця вартість буде залежати від терміновості, наявності чітких параметрів, прозорості бізнес-процесів.
Ви самостійно зможете регулювати строк виконання робіт, а разом з ним і фінальну вартість.

додатково

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ

Сучасний дизайн

Рішення, позраховані на сучасні потреби суспільства та останні тренди в візуальному світі. Наши веб-сайти завжди вражають на будь-якому пристрої, а друкована продукція тішить якістю.

Ваші побажання

Розуміючі ваші потреби ми завжди дослуховуємось до вашої думки. На будь-який стадії ви маєте можливість керувати вашим проектом щодо саме ваших уявлень та сподобань.

Діалог

Ви завжди отримаєте відповіді на всі ваши питання щодо етапів та кроків до реалізації вашого проекту. Кожен крок до мети буде обговорюватись та узгоджуватися.

Підтримка

Ми завжди на зв’язку, якщо шо. Допоможемо вам навіть після завершення проекту. Порадимо найкращі подальші шляхи. Зробимо їх комфортішими. 

Зручність

Поруч з нами немає ніяких складнощів в порозумінні. Ми спілкуємося вашою мовою без повчань та пафосу. Користуємось сучасними засобами зв’язку. Пишіть, дзвоніть, листуйте, нотуйте. 

Прогрес

Кожен наш клієнт відчуває прогрес. Саме це – мета нашої співпраці та суть прагнень. З самого початку й до кінця справи ми разом рухаємось тільки вперед. Без зупинок та не озираючись.

База

Ви отримуєте не лише практичні результати у вигляді сайту, лого, брендбуку, або відео-роліку. Будьте впевнені, що в комплекті будуть цікаві знання, поради та документація.

Більш, ніж очікуєте

Насправді, ми не лише віконаємо ваші побажання, а й додамо трохи від себе. Інші, сучасні та майбутні формати. Нові погляди на стратегію. Впевненність в своїх силах!

"Дякую компанії АуНі не лише за якісну сумлінну працю над моїм міні-брендом, але й, найголовніше, за доброзичливе відношення, та важливі висновки, що ми зробили разом."

Смаколики від Мо.

"Проектом задоволена! Дизайнери профі! Приємно здивували! Якщо у майбутньому потрібно буде ще розробити проект, то, звичайно, звернусь саме в АуНі"

Галина Ніголаш

"We liked everything, the design is beautiful and original. All our comments have been taken into account. I recommended you to a friend who asks for a new ideas."

Bluther Co.

“Неочікувано отримала робочий сайт лише за два дні”

Замовили лендінг з унікальним дизайном та своїми власними текстами. Хлопці чітко зрозуміли наші побажання та дуже швидко розробили працюючий прототіп. Третього дня наш сайт вже працював, та індексувався. Дуже вдячні!

“Втричі збільшив базу підписників!”

Після розкрутки у фейсбуці та іміджевої кампанії у інстаграмі, моя база підписників розширилася від 700 до 2500. Це результат за 2 місяци. Дуже задоволений співпрацею. Рекомендую спеціалістів по просуваню в соцмережах!

“дякуючи порадам отримала нові канали сбуту”

Насправді, дуже несподіваним результатом для мене стали нові площадки для мого хендмейду. Свіжий погляд команди АуНі дозволив мені опанувати ще декілька каналів до вже їснуючих.

хто з нами

Наші улюблені

Давай з нами!

Розповідай нам про себе, про свою справу, та сподівання!
Ми допоможемо тобі просунутися вперед, та дійти до мети.  Разом ми здолаємо все.